Realizacje - Solar Volt
loading

Realizacje

Opinie o naszej firmie

Ta firma to pełen profesjonalizm. Zaczynając od wizyty konsultanta p. Bartka, kończąc na dopełnieniu końcowych formalności, związanych z dostawcą prądu i zmianą licznika. Na każde pytanie w kolejnych etapach prac – konkretna odpowiedź. Co istotne – terminowość. Wszystko załatwione w umówionym terminie. Ekipa monterska  pierwsza klasa, instalacja położona zgodnie ze sztuką, a po robocie wszystko posprzątane. Na tle konkurencji ceny bardzo dobre. Z ręką na sercu serdecznie polecam.

Karol i Natalia – Gniezno

Firmę Solar-Volt polecił nam znajomy. Oprócz oferty Pana Marka z Solar-Volt zapoznaliśmy się z ofertą konkurencji (konkretnie trzy firmy) i w zasadzie bez dłuższego namysłu zdecydowaliśmy się na ofertę Solar-Volt.

Sposób prezentacji przez doradcę informacji na temat paneli i działania całego systemu był na tyle przejrzysty, że nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Panele założyliśmy w grudniu zeszłego roku, sam montaż przebiegł bardzo sprawnie, montażyści uwinęli się w jeden dzień, wszystko z zachowaniem estetyki, co miało dla nas duże znaczenie. Serdecznie polecamy współpracę z Solar-Volt.

Zenon – Mielżyn

Oferta Solar-Volt ze Środy Wlkp. była dla mnie najbardziej atrakcyjna.

Profesjonalizm firmy został potwierdzony w kontakcie z doradcą (Pan Bartosz).

Doradca zapoznał się z moim dotychczasowym zapotrzebowaniem na prąd, zaproponował mi konkretną ofertę, tj. rodzaj paneli ich liczbę i moc.

Umowę mogliśmy zawrzeć od razu, gdyż miał on wszystkie potrzebne dokumenty. Korzyścią dla mnie było załatwienie wszystkich formalności przez firmę Solar-Volt ze Środy Wlkp.

Marek S. – Gostomka

Szukałem profesjonalnej firmy od fotowoltaiki,dostałem wiele ofert i wielu handlowców próbowało mi wcisnąć, że ich oferta jest najlepsza. Trafiłem wreszcie na firmę Solar – Volt ze Środy Wlkp.

Pan Marek jako jedyny przekonał mnie do swojej oferty, konkretnymi odpowiedziami na wszystkie pytania i rozwianiem wszelkich wątpliwości. Instalacja wykonana kompleksowo profesjonalnie i w terminie. Do tego w bardzo atrakcyjnej cenie w porównaniu do innych.

Dziękuje i będę tę firmę polecał z czystym sumieniem. 

Krystian i Anita – Dalki

Instalacja fotowoltaiczna wykonana rzetelnie i sprawnie. Świetne doradztwo i bardzo duże doświadczenie w doborze rozwiązań i konfiguracji sprzętu. Poza tym bardzo dobry i miły kontakt, wzorowa współpraca i zaangażowanie przy załatwianiu różnych spraw i formalności. Pozdrawiam i polecam

Elżbieta – Pyzdry

Sprawna i kompetentna ekipa z dobrą organizacją pracy w 1,5 dnia uporała się z zadaniem montażu 16 paneli i falownika.
Wiedzieli co i jak trzeba zrobić, zadbali także o prostą i estetyczną drogę przyłącza od paneli do falownika i rozdzielni elektrycznej – zarówno wewnątrz domu jak i na ścianie zewnętrznej.
Szybko, kompetentnie i czysto.
Polecam.

PIOTR – Swarzędz

Cały proces od przedstawienia oferty, projektu następnie podpisania umowy i wykonania montażu przebiegł w czasie 4 tygodni. Prace montażowe wykonane profesjonalnie bez zarzutów i konieczności wykonania poprawek. Pan Maciej jest osobą, która uczciwie i rzetelnie przekazała wszystkie informacje nie tylko o instalacji, ale również o kolejnym kroku, czyli podpisaniu prawidłowej z punktu widzenia klienta umowy z operatorem Enea. Podkreślę, że zawsze odbiera telefon lub oddzwoni. Polecam w 100%, instalacja działa już prawie 2 lata, moc 9,8 kW w 2020r wyprodukowała 10400 kWh

Włodzimierz – Przytoczna

Doradca – duża wiedza w temacie fotowoltaiki. Spotkałem się z kilkoma firmami i w większości wszystko opierało się o jak najszybszym podpisaniu umowy a doradca Solar -Volt przede wszystkich odpowiedział na wszystkie moje pytania. Następnie uzgodniliśmy wielkość instalacji a po 3 tygodniach zjawiła się ekipa montażowa wykonując fachowy montaż, zostawili po sobie porządek. Jestem zadowolony i polecam firmę.

Ryszard – Stary Tomyśl

Świetny kontakt z firmą, po montażu pomogli załatwić formalności z Energa + złożyli wniosek o dofinansowanie 5000 zł. Pieniążki z dotacji już wpłynęły na moje konto.
Jesteśmy zadowoleni – doradca załatwił również kredyt, dzięki któremu korzystamy już z własnej instalacji.

Beata – Korzecznik Podlesie

Chciałem panele z dobrą gwarancją a przy tym w rozsądnej cenie. Wybrałem model REC N-PEAK 330 – konkretnie 30 szt. Moc 9,9 kW , montaż dach płaski system Novotegra – bardzo bezpieczny i z gwarancją szczelności dachu. Na wybór wykonawcy zdecydowałem się szybko, ponieważ przedstawiciel firmy mówił o konkretach, nie był nachalny jak większość z osób z którymi wcześniej rozmawiałem. Polecam tym którzy stawiają na jakość, a nie tylko najniższą cenę.

Rafał -Poznań

Zależało mi na panelach REC z 25 letnią gwarancją produktową i na takie zdecydowałem się, ponieważ firma Solar -Volt montuje je od kilku lat jako certyfikowany instalator.
Polecam usługi tej firmy.

Grzegorz – Radziejów

Kliencie, Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Opowiedz innym, jak przebiegła nasza współpraca