Pozostałe produkty - Solar Volt
loading

Pozostałe produkty

  • Home
  • Pozostałe produkty

Magazyny energii

Magazyny energii to urządzenia, które mogą kumulować energię wytworzoną przez Twoją instalację fotowoltaiczną. Nadwyżki prądu, które wytworzysz nie muszą być przesyłane do sieci energetycznej. Możesz je zatrzymać i wykorzystać, na przykład w porze nocnej lub podczas awarii / wyłączenia prądu. Magazyn energii poprzez akumulatory przechowuje energię elektryczną. Użytkownik fotowoltaiki połączonej z magazynem energii staje się bardziej niezależny od zewnętrznego dostawcy prądu.

magazyn energii solarvolt-oze

Car porty / Ładowarki samochodowe

Car Port to wiata samochodowa, na której zamontowana jest fotowoltaika. Sprawdza się jako parking dla samochodów nie tylko elektrycznych i hybrydowych. Dzięki niej stworzysz ekologiczny parking, a Twoje auta będą ładowane energią słoneczną. Wiata fotowoltaiczna sprawdzi się także tam, gdzie nie ma możliwości montażu paneli na dachu budynku.

posiadłość z zamontowanymi panelami fotowoltaicznymi solarvolt-oze

Klimatyzacje

Lata bywają upalne, nawet w naszym umiarkowanym klimacie. Dlatego w odpowiednim czasie sugerujemy rozważenie opcji montażu klimatyzacji. Klimatyzatory nie tylko schładzają powietrze, ale także usuwają nadmiar wilgoci i tworzą idealny mikroklimat w domu/mieszkaniu. Montujemy klimatyzacje czołowych producentów: Bosch, Sounier Duval, Carrier.

klimatyzator z pilotem

Maty/folie grzewcze

Maty grzewcze mają zastosowanie jako elektryczne ogrzewanie podłogowe i sufitowe. Nadają się do każdego pomieszczenia, dają bardzo komfortowe odczuwanie ciepła i są w 100% odporne na zniszczenia. Zalety: niskie koszty inwestycji, cicha i bezpieczna praca, szybki montaż, sterowanie każdego pokoju osobno, w połączeniu z fotowoltaiką najtańsze ogrzewanie na rynku.

podłogowa mata grzewcza

Kotły elektryczne

Kotły elektryczne cieszą się coraz większą popularnością. Mogą służyć nie tylko do ogrzewania pomieszczeń, ale także podgrzewania wody do użytku w domu lub firmie. Nowoczesna technologia sprawia, że nie tylko są niedrogie w instalacji, ale także wydajne i bezobsługowe. W połączeniu z fotowoltaiką pozwalają zaoszczędzić na kosztach ogrzewania domu. Montujemy kotły BOSCH Tronic Heat.

elektryczny kocioł grzewczy

Pompy Ciepła

Pompy Ciepła są nie tylko ekologicznym, ale i niezwykle wydajnym źródłem ogrzewania wody i pomieszczeń w domu. Polecamy i montujemy pompy: GeniaAir Sounier Duval, Bosch Compress oraz polskiego producenta Technix. Połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką umożliwia stworzenie wielofunkcyjnych systemów, które służą Twojemu domowi przez cały rok.

pompa ciepła zamontowana u klienta solarvolt
solaredge logo partnera
trinasolar logo partnera
qcells logo partnera
rec logo partnera
sofar logo partnera